Apie tinklaraštį

Tinklaraštis kuriamas ir prižiūrimas grupelės programavimo ir technologijų entuziastų, daugiausia bendravusių MySQL.Lt diskusijų forume. Tinklaraščio temos yra susijusios, bet ne apribotos, programavimu, technologijomis, specialybiniu tobulėjimu, informatikos mokslo populiarinimu bei interneto profesionalų ir entuziastų kultūra.

Tikime, kad daugelis turi naudingos patirties dirbant su įvairiom technologijom, kuriomis galima pasidalinti jas aprašant ir taip naudingai prisidedant prie IT technologijų populiarinimo. Norinčius, mokančius ir galinčius idomiai bei naudingai prisidėti prie tinklaraščio maloniai kviečiame registruotis ir informuoti apie norą rašyti el. paštu: mindaugas@mysql.lt.

Manome, kad ilgainiui čia kiekvienas galės rasti sau aktualios informacijos, padėsiančios praplėsti akiratį ar išspręsti užduotį.

Tinklaraštis siekia išlikti nepriklausomas nuo reklamų ar kitų finansinių šaltinių bei kiek galima objektyvus ir atviras lyginant konkuruojančias technologijas ar atrenkant publikavimo temas.